24.07.2017
Титул «Мисс Винница-2017» получила 20-летняя Алина Шамалюк

Титул «Мисс Винница-2017» получила 20-летняя Алина Шамалюк

Переможницею ювілейного конкурсу краси «Міс Вінниця-2017» стала 20-річна Аліна Шамалюк. Ім’я володарки дорогоцінної корони стало відомо ввечері 5 березня у стінах театру Садовського. Окрім іменитого титулу, Аліна отримала 20 000 гривень, поїздку до Іспанії, хутряний виріб, сукню від магазину «Княжна» та річний абонемент у «Нокаут».

За звання першої красуні міста змагалися 16 дівчат, які готувалися протягом 1,5 місяці заради ідеального фінального виходу. Оскільки конкурс відбувався вдвадцяте, то організатори не переставали дивувати глядачів сюрпризами. Між виходами дівчат зал розважали лазерним шоу, гіпнозом від Артема Тихевича, співами ансамблю «Водограй», захоплюючим виступом гурту «Hupnotunez», арт-шоу від Дениса Дитинюка. Ведучими вечора були Євген Чепурняк та Ольга Дудник, яка 15 років тому також отримала першість на вінницькому конкурсі краси.

 

Всього було п’ять виходів. Перший раз дівчата з’явилися на сцені в хутряних виробах від спонсора конкурсу магазину «Princess». Наступна частина вечора супроводжувалася запитаннями до конкурсанток. Дівчата були впевнені у своїх словах, усміхалися та розмислювали над тим, якими б хотіли себе бачити, що їх надихає, чого бояться та з ким полюбляють проводити свій час? У третьому виході дівчата танцювали в одязі від Наталії Горбонос, а потім перевдяглися у речі від дизайн-студії «DESS». Останнім, як зазвичай, було дефіле у купальниках.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Ad2