24.07.2017
Обвал моста на Шулявке. Мер нервничает.

Обвал моста на Шулявке. Мер нервничает.

Надзвичайна подія, яка сталася на Шулявському шляхопроводі, – це відповідальність усіх: і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«Як всі знають, я ухвалив кадрові рішення. Подобається це комусь чи ні! Я ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що вони написали заяви на звільнення. Портал "SuperNews" напоминает - написать заявление и реально покинуть должность - разные вещи..

«Написав заяву і керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв. Бо це відповідальність усіх – і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід», – сказав мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що розуміє і свою відповідальність теж.

«Бо кандидатури заступників вношу я, вони є членами моєї команди. І якщо чиновник не справляється, я визнаю це і звільняю його! Заради того, щоб місто ефективно працювало, треба визнавати й виправляти помилки», – наголосив Віталій Кличко, сообщает пресс-служба КМДА.

После таких заявлений, портал "SuperNews", учитывая состояние города Киева, рекомендует Виталию в первую очередь уволить самого себя.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Ad2