Движение от Наливайченко - Справедливость

Движение от Наливайченко - Справедливость

Валентин Наливайченко наступает бигбордами на Киев.

Політична партія "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» — українська політична партія, заснована 2016 року Валентином Наливайченком.

Екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко 19 жовтня 2015 року разом із відомими політиками та громадськими активістами презентував громадську організацію "Антикорупційний рух".

«Організація антикорупційного руху сьогодні об'єднує по всій країні багато активістів, всіх, хто не приймає корупцію. І ми йдемо шляхом боротьби з корупцією", - наголосив В. Наливайченко на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна».

Вже 5 березня 2016 року у Києві відбувся Об’єднавчий Конгрес громадських організацій, який ініціював «Антикорупційний Рух Валентина Наливайченка». На нього з’їхалися представники 157 громадських організацій зі всієї країни, які заявили про своє об’єднання в єдину політичну силу - Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

На з’їзді були присутні більше 800 відомих політиків і міжнародних представників, зокрема, послів іноземних держав. У свою чергу, В. Наливайченко заявив про створення громадсько-політичного руху «Справедливість», основою якого стануть 3 000 активістів із 16 областей. Також він закликав до єднання і заявив, що Рух «Справедливість» буде приймати участь у наступних виборах.

Серед основних принципів, на яких буде базуватися Рух Валентина Наливайченка «Справедливість»: нульова толерантність до корупції, прозорість економічної політики, а також створення «Армії Гідності», яка буде займатися допомогою воїнам АТО та членам їхніх родин.

На сегодняшний день команда Движения Валентина Наливайченка «Справедливость» жиденько, но представлена в каждом регионе Украины. Депутаты от политической силы представлены в местных советах Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Чернігівської та Черкаської областей.

Портал "SuperNews" желает Валентину Александровичу крепкого здоровья и успехов в его политической деятельности!

Ad2